De dubbele marathon

Positief leven met ongeneeslijke kanker

Tom van Beusekom kreeg op 31-jarige leeftijd de diagnose uitgezaaide slokdarmkanker en overleed op 9 januari 2024. In het najaar van 2023 publiceerde hij zijn boek ‘De dubbele marathon’.

Tom is tot het moment dat hij ziek wordt een getalenteerd hardloper. Hij vertelt in zijn boek over zijn passie voor het hardlopen, over de maanden waarin zijn prestaties en gezondheid steeds slechter worden en de diagnose die het leven van hemzelf, zijn familie en zijn vrouw Paula op zijn kop zetten. De dubbele marathon heeft te maken met de marathon van Amsterdam die hij in de goede tijd van 2 uur en 52 minuten voltooit, maar wat hij niet weet is dat de ziekte dan al in zijn lichaam woekert en hij dus een dubbele strijd levert.

In ‘De dubbele marathon’ vertelt Tom over zijn uitdagende jeugd, zijn ziekte en hoe hij  samen met zijn grote liefde Paula alles uit het leven haalt. Hij maakt zich sterk voor jonge mensen met kanker die met heel eigen levensvragen en uitdagingen worden geconfronteerd. Hij zet jongerenbijeenkomsten op en inspireert anderen met zijn optimistische levenshouding. Ook schrijft hij respectvol maar eerlijk over de wisselwerking tussen patiënt en medische begeleiding. Het boek is een krachtig getuigenis van moed en positiviteit en een oproep om het stuur van je leven in handen te nemen.

Uitgave: Triple Boeken
ISBN: 9789083351759
Prijs: € 19,95
Verkrijgbaar: www.dubbelemarathon.nl of in de boekhandel.

 

Back To Top